Bordspellenavond 27 februari

Zaterdag 27 februari hadden we weer een gezellige goed bezochte bordspellenavond. We hadden een demo van Games Workshop die het nieuwe Age of Sigmar kwamen showen, hiervan hadden ze erg mooi geschilderde versie bij en we hadden onze tweede ronde van het 999 games open toernooi van het bordspel “Het Dorp”.

Na twee potjes van “Het Dorp” was wederom Maurice Tillie de winnaar! Volgende maand zal het te spelen spel in de 999 games open “Marco Polo” zijn. Hiervoor kan iedereen zich weer hier inschrijven, het eerstvolgende toernooi hiervoor zal plaatsvinden op zaterdag 26 maart.

Op de bordspellenavond werden weer diverse spellen gespeeld, van ticket to ride tot memoir ’44 en van paniek in de wei tot dixit! Veel mensen hadden weer diverse spellen mee genomen en er werden veel spellen uitgelegd. Het was weer een erg geslaagde avond en we hopen iedereen volgende maand weer terug te zien!

Maurice

Wederom was Maurice Tillie de winnaar van “Het Dorp”