Zoek de fout

en is het wel een fout ?!?!

De eerste vraag is natuurlijk in welk spel vind je de volgende fout (zie foto hieronder)? Is het getal 48 bewust door de uitgever weggelaten? Heeft het een doel? Of is het gewoon een fout bij het bedrukken van het bord? Mijn eerste ingeving zou zijn het is gewoon een fout van de drukker. De uitgever is toch degene die het antwoord weet.

In de volgende “zoek de fout” zal ik het antwoord van de uitgever plaatsen.
Misschien ken je nog meer verborgen gebreken in bordspellen of kaartspellen. Stuur een mail naar info@verenigingaanz.nl met het antwoord op de eerste vraag plus een foto met daarin een fout van een ander bordspel. Ook kun je onder het bericht een reactie plaatsen.
Je kan hierbij denken aan misdrukken, regelconflicten op spelfouten.

fotoMP

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *