999 Games Open Toernooi wijziging

Bij 999 games hebben ze de afgelopen tijd meerdere malen te horen gekregen dat de meeste mensen de spellen in het 999 Games Open toernooi te zwaar en te uitgebreid vinden. Dit heeft ze er toen bewegen om het spel voor de maanden mei en juni om te zetten van “Concordia” naar “Port Royal”.

Port Royal is een vlot kaartspel vol risico en tactiek.

Verzamel gouden munten met behulp van allerlei verschillende schepen. Die worden één voor één van de gedekte stapel getrokken. Maar komt de tweede van een kleur op tafel te liggen, dan is je beurt voorbij! Verschillende karakters geven permanente voordelen tijdens het spel. Daarnaast leveren ze, net als expedities, overwinningspunten op, die naar de winst in Port Royal kunnen leiden. 

In dit eenvoudige, tactische kaartspel moet je voortdurend kiezen tussen risico nemen of stoppen en met minder tevreden zijn. Zeer geschikt voor zowel families als gevorderde spelers.

Inschrijven voor de toernooien kan hier.