999 Games Open Toernooi

Het 999 Games Toernooi is voor 2016 gespeeld! Vanaf afgelopen dinsdag 1 november is het toernooi gestopt. Alle punten die nog gehaald zullen worden gaan mee naar het volgende seizoen van het toernooi. De finale van het toernooi zal op zondag 13 november gespeeld worden op het spellenspektakel in Eindhoven! Twee van onze spelers, namelijk Esther en Peggy, zullen deelnemen aan het toernooi. Wij wensen ze veel succes!

Vereniging Aan Z heeft besloten om in het volgende seizoen niet deel te nemen aan het toernooi. Wij kregen van veel spelers te horen dat het spelen van 2 keer hetzelfde spel op 1 avond en dan geen tijd meer hebben voor een ander spel of 2 keer een kort spel spelen, maar dat zo op geluk gebaseerd is dat je geen invloed hebt op de uitslag niet ideaal is. Wel zullen we nog nieuwe spellen van 999 games demo’en.